Гугл Мой Бизнес мануал по регистрации

Google Business: мануал по підтвердженню організації

Google Мій Бізнес – це сервіс, який поєднує в собі інформацію з Google Analytics, Google адреси, ваш профіль G+, а також дає можливість оформити новий тип публікацій Google Posts та відстежувати їхню ефективність. Також цей інструмент дозволяє бути присутнім у видачі гугла (у спец.блоках: карти, інформація про компанію) навіть за відсутності сайту. Ця стаття – це покрокова інструкція про те, як підтвердити права на управління вашою організацією в Google бізнес. Спочатку хочу навести кілька прикладів його вдалого використання.

Переваги сервісу Google my Business

Найбільш очевидний плюс – це красива розширена видача при брендовому запиті: плюсы гугл бизнес Google Business можна використовувати для контекстної реклами, розширюючи оголошення за допомогою адреси організації. Таким чином, пошукове оголошення виглядає привабливіше: гугл бизнес для контекстной рекламы В органічній видачі підтверджений Google бізнес дає шанс невеликим локальним сайтам «відкусити» частину трафіку за брендовими запитами: Google my Business в органической выдаче У мобільній видачі Гугл бізнес взагалі йде над результатами органіки:
Google my Business в органической выдаче на мобильных устройствах

Як підключити Google Мой бізнес

Покрокова реєстрація Google бізнесу виглядає так.

Крок 1: створюємо пошту gmail.com – до неї буде прив’язаний Google

Крок 2: переходимо за посиланням https://www.google.com.ua/business/

Крок 3: натискаємо “Додати дані про компанію в Google”

Додати дані про компанію в Google my Business

Крок 4: Заповнюємо всі поля

Заполняем поля в Google Business У більшості випадків на даному етапі не повинно виникнути запитань: читаємо назву комірки – вносимо точні дані. Єдиний момент, на якому я хотів би зробити акцент – це «Поштовий індекс». Для великих міст (у нашому випадку це Київ) в осередку «Область» можна вибрати Kiev oblast або Kiev city. Виникає така проблема: ви вписуєте поштовий індекс, вибираєте Kiev oblast, натискаєте Продовжити, а система вас не пропускає на наступний крок, посилаючись на невірний поштовий індекс. В даному випадку не варто намагатися знайти інший поштовий індекс, спробуйте спочатку в осередку «Область» змінити «Kiev oblast» на «Kiev city». Велика ймовірність, що ваша проблема буде вирішена. Выбираем правильный почтовый индекс в Google my Business

Крок 5: вибір методу підтвердження

На сьогоднішній день існує чотири сценарії підтвердження Google Бізнес:
  • надсилання фізичного листа поштою з кодом;
  • за телефоном;
  • за електронною поштою;
  • “миттєве підтвердження – через інструменти веб-майстра.
Система автоматично визначає доступний для вашої компанії варіант підтвердження. Якщо у вашому обліковому записі доступна можливість підтвердження по телефону – це удача! Не розмірковуйте довго, використовуйте цей метод.
Подтверждение Google Business по номеру телефона
Розглянемо найпоширеніший варіант – підтвердження поштою з надсиланням фізичного листа. Надсилання листа з кодом підтвердження Подтверждение Google Business через письмо с кодом На вказану вами адресу Google надішле лист з перевірочним кодом (зазвичай це відбувається протягом 13 днів). ВАЖЛИВО: не вносите жодних змін у дані про компанію, доки не отримаєте листа, інакше код стане недійсним. Навіть несуттєве коригування назви компанії може призвести до ануляції пін-коду.

Крок 6: заповнення профілю Google Business

Після надсилання листа вас перекидає на сторінку вашого профілю Google Business. Заповнюйте його максимально:
  • фотографії
  • опис
  • час роботи
  • обов’язково! посилання на сайт.

Шаг 7: чекаємо на лист-підтвердження

Шаг 8: процес підтвердження

Лист прийшов. Знову заходимо у свій профіль Google Business, у правому верхньому кутку натискаємо “Підтвердити організацію”, вводимо код – Удача. Якщо ж лист не надійшов протягом 14 днів, необхідно надіслати лист заново, або скористатися альтернативними методами підтвердження:
  1. Звернутися до служби підтримки через спеціальну форму – https://support.google.com/business/contact/verification_code_issues ;
  2. Зателефонувати до служби підтримки за номером телефону 0800-502-162. Невелика складність цього методу полягає в тому, що для зв’язку з оператором вам знадобиться десятизначний ідентифікатор клієнта Ads. Після його введення прослухайте голосове меню та виберіть “Службу підтримки Google Business”. Далі у вас відбудеться розмова із представником служби підтримки, який докладно пояснить подальший план дій. У двох словах: вам знадобиться доменна пошта, з якою ви зможете відповісти гуглу, що даєте вказаному користувачеві право керувати вашою організацією в Google Business.
Якщо у вас залишилися питання, ставте їх у коментарі до статті.