Залишити заявку
Пошукове просування
Роботи по просуванню з урахуванням особливостей оптимізації молодих сайтів
Детальніше
Контекстна реклама
Налаштування та ведення пошукової та медійної реклами в Google Ads, Яндекс.Директ.
Детальніше
Налаштування систем вебаналітики
Налаштування сервісів вебаналітики Google Analytics, Яндекс.Метрика та аналіз даних.
Детальніше
Розроблення сайтів
Розроблення сайтів з урахуванням SEO-вимог та сучасним функціоналом.
Детальніше
Еmail-marketing
Налаштування email-розсилок, аналіз та оптимизація стратегії роботы з email-базами.
Детальніше
ПРОСУВАННЯ YOUTUBE КАНАЛУ
Роботи з налаштування і просування вашого YouTube-каналу.
Детальніше
Консалтинг і аудит
Рекомендації щодо вашого сайту відносно різноманітних аспектів інтернет-маркетингу.
Детальніше
Просування в соціальних мережах
Роботи з налаштування і просування вашого ресурсу в соціальных мережах.
Детальніше
Налаштування Google Shopping
Створення і налаштування товарних об'яв у Google Ads
Детальніше

Комплексний підхід до вирішення завдань вашого бізнесу

OdesSeo – агентство інтернет-маркетингу повного циклу, яке надає послуги комплексного просування сайтів із використанням найефективніших каналів залучення трафіку. Пропонуючи індивідуальний підхід для кожного клієнта, ми комплексно підходимо до розвитку вашого бізнесу та супроводжуємо вас на всіх етапах становлення проекту: від розробки сайту до аналізу та підвищення ефективності вже успішного бізнесу.

Наші основні напрямки діяльності

Ми маємо статус Google Premier Partner, а для досягнення максимального ефекту та вирішення ваших бізнес-задач наші фахівці використовують цілий набір інструментів:

  • • Пошукова оптимізація (SEO) – комплекс робіт з підвищення видимості сайту у пошукових системах для залучення цільової аудиторії.
  • • Контекстна реклама – платне розміщення оголошень в ТОПі пошукової видачі за цільовими запитами. Ви оплачуєте лише кліки, зроблені користувачем для переходу на сайт.
  • • Просування в соціальних мережах (SMM) та YouTube – формування контент-плану та створення публікацій для забезпечення постійної присутності в соціальних мережах, налаштування та ведення реклами.
  • • Email-маркетинг – інструмент взаємодії вашого бізнесу з клієнтом через розсилку листів, які зацікавлюють та наводять користувачів на сайт.
  • • Вебаналітика – налаштування систем веб-аналітики та експертний аналіз статистичних даних у пошуку оптимальних рішень для вашого бізнесу.
  • • Розробка сайтів — створення сайту та його технічний супровід з урахуванням специфіки вашого бізнесу, від лендингів до великих інтернет-магазинів.

Комплексний інтернет-маркетинг не єдиний напрямок послуг нашої компанії. Ми враховуємо всі особливості бізнесу, тому надаємо окремі послуги інтернет-маркетингу, в тому числі аудит і консалтинг.

Від чого залежить вартість комплексного просування сайту?

При зверненні замовника ми пропонуємо заповнити докладний бриф, який допомагає визначити вимоги, конкретні завдання, концепцію розвитку, обсяг робіт. Відповідно до специфіки бізнес-діяльності визначаються ефективні канали просування, інструменти для залучення трафіку. Враховується складність та обсяг робіт. На основі цих даних розраховується ціна на комплекс послуг, яка є індивідуальною для кожного проекту.

Чому варто довірити ваш бізнес компанії OdesSeo?

Ми робимо акцент на довгостроковій ефективності, а не досягненні лише формальних завдань. Для цього наші фахівці збирають максимальну інформацію про специфіку бізнесу клієнта, концепцію розвитку та особливості як клієнта, так і конкурентів, вивчають нішу до найдрібніших деталей. Ми не конвеєр і не працюємо з усіма клієнтами за однією шаблонною схемою, активно при цьому залучаючи нових. Якщо ми не впевнені в успіху проекту, ми просто його не візьмемо і відкрито про це скажемо. Ми націлені на довгострокову співпрацю з дійсно перспективними проектами.

Просування сайту в OdesSeo – це впевненість у тому, що робота буде виконана на совість, а результат не змусить себе довго чекати!

Залишити заявку
Ім'я Ім'я не повинно бути порожнім
Сайт (обов'язкове поле) Адреса сайта некоректна
Email (обов'язкове поле) Email некоректний
Телефон (обов'язкове поле) Телефон некоректний
Умови угоди